REHAU Relazzo Team - od lewej: Dariusz Budaj, Aleksander Antczak, Piotr Lisiecki, Włodzimierz Grzelczak, Michał Reck, Ireneusz Szczypski, Tomasz Barczyński, Radosław Ostrowski, Katarzyna Książek, Patryk Gagatek, Marcin Flisikowski, Bartosz Aumiller, Witold Zielazek.


RAFAŁ PRZYBYLSKI | Redakcyjny plebiscyt TOP 10 WLKP MTB 2013 za nami. Wyniki ogłoszone - czas na prezentację laureatów! Nasz redakcyjny przegląd plebiscytowego notowania rozpoczynamy od zwycięzców Plebiscytu w kategorii drużyn. REHAU Relazzo Team - drużyna rowerowych pasjonatów, składająca się z pracowników firmy REHAU, ich rodzin oraz zaprzyjaźnionych klientów.Ostatnie dwa lata były inspirującym okresem zarówno pod względem wyzwań biznesowych, jak i tych podejmowanych po godzinach. Był to czas, który zaowocował niecodzienną inicjatywą połączenia płaszczyzny biznesowej ze zmaganiami sportowymi, w ramach której zawiązana została grupa pasjonatów rowerowych, składająca się z pracowników firmy REHAU oraz zaprzyjaźnionych klientów i architektów, która pod banderą RELAZZO TEAM rozpoczęła przygodę z MTB.


R
E
K
L
A
M
A

Nazwa teamu pochodzi od nazwy kompozytowej deski tarasowej RELAZZO, jednego z szerokiej gamy produktów firmy REHAU. Jest to obecnie jedyny produkt, który posiada własny team - czynnie, niemniej amatorsko, uczestniczący w wyścigach MTB.
Gdyby się pokusić o genezę, poza bardzo dźwięczną nazwą - RELAZZO, to wyborze właśnie tego produktu mogły zadecydować także jego techniczne właściwości, które wyróżniają go w swojej branży, ze względu na potwierdzoną niezawodność, dużą odporność na czynniki zewnętrzne i wytrzymałość.
Dziś Rehau RELAZZO TEAM zatacza dziś szersze kręgi i przyjmuje w swoje szeregi kolejnych pasjonatów kolarstwa, działając w myśl pierwotnego założenia, które miało umożliwić spotkania z klientami i sympatykami na innej płaszczyźnie niż biznesowa. Jak się okazało, sportowe emocje i zdrowa rywalizacja, a także sposób na aktywne spędzenie czasu w świetnym towarzystwie buduje najlepsze relacje. W ostatnich miesiącach do teamu dołączyli również architekci, podzielający rowerową pasję, co dało początek kolejnej inicjatywie w stosunkowo krótkiej, jednak bogatej historii RELAZZO TEAM.


Sezon 2013 upłynął pod znakiem kolejnych startów w wyścigach rowerowych, wzrostu rozpoznawalności zespołu i stopniowemu poszerzaniu go o nowych pasjonatów, co pozwala sądzić, że nie było to tylko chwilowe zauroczenie tą właśnie dyscypliną sportową, lecz początek długoterminowego, angażującego coraz większe grono uczestników kolarskiego przedsięwzięcia.


Wszystkim fanom i przyjaciołom bardzo dziękujemy za oddane głosy, które pozwoliły zwyciężyć teamowi w plebiscycie TOP 10 WLKP MTB TEAM 2013, po raz kolejny ukazując ducha zdrowej rywalizacji i pozytywnego odbioru. Do zobaczenia na starcie!


Międzynarodowego charakteru team'owi nadaje Thomas Ponater z centrali REHAU (na zdjęciu).


dodano: 16.01.2014 | źródło: redakcja@xc-mtb.info
skomentuj artykuł: