Dzięki uprzejmości organizatora zawodów - Stowarzyszenie "Sto Procent Pasji" mamy dla Was - naszych czytelników - JEDEN DARMOWY PAKIET STARTOWY na zawody w Górze. Co trzeba zrobić aby stać sie jego posiadaczem i zupełnie ZA DARMO wystartowac w maratonie ? Wystarczy przesłać na adres naszej redakcji - redakcja@xc-mtb.info - prawidłowoą odpowiedź na pytanie: kto - podaj imię i nazwisko - wygrał rywalizację pań na dystansie MEGA ubiegłorocznego Maratonu MTB w Górze ?. W tytule odpowiedzi wpisujecie MARATON GÓRA - a odpowiedź opatrujecie swoim imieniem i nazwiskiem. Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 23 lipca do godz. 18:00. Losowanie nazwiska szczęśliwca w ten sam dzień a informacja na naszych stronach w godzinach wieczornych. Warunkiem udziału w konkursie jest status osoby zarejestrowanej na zawody poprzez formularz internetowy! Powodzenia w losowaniu i ... na trasie maratonu!


WYNIKI: DARMOWY pakiet startowy upoważniający do udziału w III Maratonie MTB "Sto Procent Pasji" wylosował Radosław Hulewicz! Zwycięzcy gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (pytaliśmy o Małgorzatę Witek) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


Organizator Kostrzyn MTB Maraton - przekazał naszej redakcji - z myślą o naszych czytelnikach - DWA DARMOWOWE PAKIETY STARTOWE, które uprawniają do bezpłatnego udziału w zawodach w dniu 25 maja w Kostrzynie Wielkopolskim. Aby wziąć udział w losowaniu należy: Zarejestrować swój udział w maratonie oraz udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Podaj nazwę wielkopolskiego zespołu MTB w barwach którego w tym sezonie startuje Mariusz Gil ? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs Kostrzyn MTB Maraton" podając swoje imię, nazwisko i miejscowość do dnia 20 maja do godz.16:00. Rozstrzygnięcie o godz. 17:00 tego samego dnia.


WYNIKI: Szczęśliwymi zwycięzcami DARMOWYCH pakietów startowych na Kostrzyn MTB Maraton - w wyniku losowania - zostali Krzysztof Tuzinkiewicz z Poznania i Michał Górniak z Piły! Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (pytaliśmy o Agrochest Team) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


Organizator V MTB Maratonu o Puchar LUKS "Orzeł" Lipno - LUKS "Orzeł" Lipno - przekazuję naszym czytelnikom DARMOWY PAKIET STARTOWY, który uprawnia do bezpłatnego udziału w zawodach w dniu 24 maja w Smyczynie. Aby wziąć udział w losowaniu należy: Zarejestrować swój udział w maratonie oraz udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Podaj imię i nazwisko ubiegłorocznego zwycięzcy maratonu w Smyczynie na dystansie MEGA Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs Maraton MTB Smyczyna podając swoje imię, nazwisko i miejscowość do dnia 20 maja do godz.16:00. Rozstrzygnięcie o godz. 17:00 tego samego dnia.


WYNIKI: Szczęśliwą zwyciężczynią DARMOWEGO pakietu startowego na V MTB Maratonu o Puchar LUKS "Orzeł" Lipno - w wyniku losowania - została Gizela Rakowska z Poznania! Zwyciężczyni gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (pytaliśmy o Roberta Syca) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


R
E
K
L
A
M
A

Organizator Verus K-SSSE MARATON MTB - przekazał naszej redakcji - z myślą o naszych czytelnikach - DARMOWY PAKIET STARTOWY, który uprawnia do bezpłatnego udziału w zawodach w dniu 17 maja w Cybince. Aby wziąć udział w losowaniu należy: Udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: podaj nazwę rzeczki, przez którą przeprawiać się będą uczestnicy Verus Maraton MTB ? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs VERUS Maraton" podając swoje imię, nazwisko i miejscowość do dnia 14 maja do godz.16:00. Rozstrzygnięcie o godz. 17:00 tego samego dnia.


WYNIKI: Szczęśliwym zwycięzcą DARMOWEGO pakietu startowego na Verus K-SSSE MARATON MTB - w wyniku losowania - został Maciej Jasiński z Mosiny! Zwycięzcy gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (oczywiście pytaliśmy o rzeczkę Pliszkę) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


Organizator DT4YOU MTB Maraton Oborniki - Obornickie Centrum Sportu - przekazuję naszym czytelnikom DARMOWY PAKIET STARTOWY, który uprawnia do bezpłatnego udziału w zawodach w dniu 17 maja w Obornikach. Aby wziąć udział w losowaniu należy:
Udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: W amortyzatory jakiej firmy uzbrojone są rowery Maji Włoszczowskiej ? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs MTB Oborniki" oraz podając swoje imię, nazwisko i miejscowość do dnia 14 maja do godz.16:00. Rozstrzygnięcie o godz. 17:00 tego samego dnia.


WYNIKI: Szczęśliwym zwycięzcą DARMOWEGO pakietu startowego na DT4YOU MTB Maraton Oborniki - w wyniku losowania - został Tomasz Ciesielski z Poznania! Zwycięzcy gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (oczywiście pytaliśmy o amortyzator DT SWISS) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


Klub Sportowy 64-sto - organizator Marataonu MTB w Olejnicy - przekazuję naszym czytelnikom DARMOWY PAKIET STARTOWY, który uprawnia do bezpłatnego udziału w zawodach w dniu 27. kwietnia w Olejnicy. Aby wziąć udział w losowaniu należy:
Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Kto był zwycięzcą dystanu MEGA w roku 2013 Maratonu MTB w Olejnicy ? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs MTB Olejnica" oraz podając swoje imię, nazwisko i miejscowość do dnia 23 kwietnia do godz.16:00. Rozstrzygnięcie o godz. 17:00 w środę 23 kwietnia. Jako ułatwienie i możliwośc znalezienia prawidłowej odpowiedzi proponujemy zajrzeć do naszego redakcyjnego ARCHIWUM - tutaj >>


WYNIKI: Szczęśliwym zwycięzcą DARMOWEGO pakietu startowego na Maraton Kaczmarek Electric MTB w Olejnicy - w wyniku losowania - został Przemysław Zalewski ze Śremu! Zwycięzcy gratulujemy a wszystkim, którzy nadesłali prawidłową odpowiedź (oczywiście pytaliśmy o Andrzeja Kaisera) dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych!


Stowarzyszenie "Aktywnie KSA" zaprasza do zabawy i wzięcia udziału w losowaniu DWÓCH DARMOWYCH PAKIETÓW STARTOWYCH, które uprawniają do bezpłatnego udziału 1 maja w Śrem MTB Maraton. Co zrobić by stać sie posiadaczem jednego z nich? To proste!
Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Kto jest organiztorem I Śrem Maratonu MTB oraz ile kilometrów liczą poszczególne dystanse? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@xc-mtb.info w tytule wiadomości wpisując "konkurs Śrem Maraton" oraz podając swoje imię, nzwisko i miejscowość do dnia 27 kwietnia do godz.23:59. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek 28 kwietnia. O maratonie możesz przeczytać - tutaj >>


WYNIKI: Los łaskawy okazał się być dla dwóch mieszkańców Środy Wielkopolskiej. DARMOWY pakiet startowy upoważniający do bezpłatnego udziału w Śrem Maraton MTB w dniu 1 maja wylosowali: Mateusz Stempniewicz oraz Patryk Helwig. Gratulujemy! Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Organizatorem Śrem Maraton MTB jest Stowarzyszenie "Aktywni KSA". Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach: 25 km i 50 km. W zabawie udział wzięło 16 osób.